Not all content is available in your language; we are now displaying the Dutch translation.
Opzij opzij opzij
August 24, 2011Zaat hermenieke ernstig in de verdrukking.
Als je alleen gewend bent met potlood en papier om te gaan, is het onverantwoord om nu over het Vrijthof te lopen. Vrachtwagens rijden af en aan; transportwagentjes crossen schijnbaar doelloos over het terrein. Iedereen baant zich een weg tussen zeilen, stangen en balken. Voor een leek is het een wonder hoe daaruit door professioneel teamwork plotseling complete paviljoens groeien.
Technici op het podium zorgen ervoor dat we straks Beppie, W-Dreej of Guido over het hele Vrijthof horen, terwijl in een rustig hoekje bij de Hoofdwacht al fraaie bloemstukken ontstaan uit artistieke handen. Men vertrouwt de weergoden: vloerbedekking leggen in de open lucht: het moet kunnen!
’t Zaate hermenieke in de hoek bij het Museum staat er als weeskinderen bij. Met holle ogen kijken de muzikanten naar de lege biertenten. Nog twee dagen geduld, jongens ….
Not all content is available in your language; we are now displaying the Dutch translation.
More news
May 12, 2012 Presentatie programma, deelnemers en sponsoren
May 12, 2012 Goede Doelen 2012
April 27, 2012 Koninklijke onderscheiding
April 27, 2012 Verrassend ontwerp Preuvenelap 2012
March 15, 2012 Award voor culinaire hoogstandjes
March 7, 2012 Struyslid Frans Buytendijk overleden
December 3, 2011 Opbrengst Preuvenemint overhandigd
August 30, 2011 Zon(?)dag
August 29, 2011 Zaterdag – waterdag
August 27, 2011 De vier jaargetijden






